Rotary-Houthalen Home Page


· Home  · Doelstellingen  · Gemeenten  · History  · Vergaderplaats 

· Bestuur  · Leden  · Maandoverzicht  · Realisaties  · Verslagen  · Links

Golfcup




Terug naar History

1998-1999


Voorzitter Dominiek Willemse



Voorzitter Dominiek Willemse
met Uittredend voorzitter Roger Vanbockrijck

Bestuur

Voorzitter :   Dominiek Willemse
Uittredend voorzitter :   Roger Vanbockrijck
Inkomend voorzitter :   Marc Vanmanshoven
Clubmeester :   Jos Hendrix
Penningmeester :   Jef Orens
Secretaris :   Jozef Franck


Commissies

Beroepsactie :   Herman Bosman
Internationale actie :   Franck Maeseele
Dienst gemeenschap :   Bart Drieskens
Nieuwe generaties :   Benny Lenaerts
Clubzaken :   Marc Vanmanshoven


Briefwisseling

Secretaris :   Jozef Franck


Wat werd in de periode 1998-1999 gerealiseerd ?


21-23 augustus 1998 - Ter Dolen Feesten


21-23 augustus 1998 - Ter Dolen Feesten


21-23 augustus 1998 - Ter Dolen Feesten


8 oktober 1998 - Bezoek Gouverneur André Minguet


11 februari 1999 - José Warnez erelid


4 maart 1999 - Beroepscauserie André Hermans


4 maart 1999 - Beroepscauserie André Hermans


8 april 1999 - Viering 5-jarig bestaan